Admine

Admine
Admin kardeşim senin bana özel bir garezin mi var? Yazdıklarımı itina ile seçerek ne cinsellik ne kötü bir içerik olmaksızın gönderiyorum. Her seferinde itina ile aynı şeyleri yazmamaya da özen gösteriyorum.

Sitene her gün en az 3 kere giriyorum ama ne hikmetse yazdıklarımı bir türlü yayınlamıyorsun. Sebebi daha önce 3-5 mesajımı yayınlamansa eğer insanları aydınlat ki limitimiz 3 tür 5 tir veya 7 dir diye bizde bilelim. Bilelim ki boş yere yazıp acaba yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı diye boş yere beklemeyelim.

Eğer garezin yalnızca bana değil de çok msj yollayanlara ise bunu belirt ki siteye girmeyelim ve zamanımızı yayınlanmayacak bir mesajı bekleyerek tüketmeyelim. Sistemin işleyişi kafana göre olmamalı.

Author: Emir
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

1 thought on “Admine

  1. Emre kardeşime; ilan ve yorum yapan ziyaretçilerimizin dikkatine! ilan ve yorumların içeriği başlığı incelenir ve 24 saat içinde okunur… aynı benzer içerik ve başlıklı ilanlar yorumlar onaylanmaz. Örnek 1; İstanbul’dan bayan arkadaş arıyorum; ilana sende aynı içerikte defalarca yazı veya yorum yapmış olursanız onaylanmaz. Örnek 2; Bayanım erkek arkadaş arıyorum; başlıklı ilana aynı içeriği yorumu atarsan onaylanmaz. bir başka konuya yazıya başlıkla alakalı yorum atmanız gerekir. Örnek 3; İzmirli bayanım erkek arkadaş arıyorum; başlıklı ilana şöyle bir yorum atmanız gerekir, bende izmirliyim izmirde oturmaktayım gibi. vs. Ama sizler bu ilana her defasında aynı içeriği yazıyı yazarsanız onaylanmaz. Lütfen yorum ve ilanlarınızı içeriği başlığı benzer yazı ilana olmasın. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir