Arkadaşlık ilanım neden onaylanmıyor?

İlanım neden onaylanmıyor?

Yazyagmuru.Org sitesi içerisinde verilen arkadaşlık ilanım neden onaylanmıyor ve arkadaşlık ilanı veriyorum ama hiç onaylanmıyor diyorsanız lütfen yazının içerisinde belirtilen kurallara dikkat ediniz.

AŞAĞIDA BELİRTTİĞİMİZ KURALLARA UYULMAZSA İLANINIZ ONAYLANMAZ

1. Evli olduğu anlaşılan bay ve bayan arkadaşların ilanları onaylanmaz.
2. Evli bayan yada erkek arkadaş arayanların da ilanları onaylanmaz.
3. Verdiği ilanda; ismi, yaşı vs. belirtilmemiş ilanlar onaylanmaz.
4. İlan verirken çok dikkat edilmesi gerekenin mail adresindeki isim ve ilandaki isim farklı olanların ilanları da onaylanmaz. Örnek; E-mail: selami34-34@hotmail.com isim; Ahmet diye verilen ilanlar onaylanmaz.
5. Sırdaş bayan arkadaş arıyorum diyenlerin de ilanları onaylanmaz.
6. Kısa hiç aydınlatıcı olmandan yazılmış ilanlar onaylanmaz.
7. Cinsel içerikli mesaj, yorum bulunan ilanlar hele hiç onaylanmaz.
8. Aynı ilan benzeri olan 2.si onaylanmaz. Not: vereceğin ilandan benzeri var mı? yok mu? diye aşağıda bulunan (Buraya Aradığın Kelimeyi Yaz) butonuna yazarak bakabilirsin.
9. Açık ve aleni adresler verilen ilanlar da onaylanmaz. Örnek; yazyagmuru.org gibi.
10. Herkese bay ve bayan arkadaşlıklar edinmek için bol şanslar dileriz.

Sitemizin tek amacı bay ve bayan herkesin güven ve iyi bir arkadaş bulabilmelerini sağlamaktır. Bizler bu güveni, seviyeyi bozacak kötü ihtimali taşıyan ilanları sitemizde onaylamıyoruz. YazYagmuru.Org bay ve bayan arkadaşlık adına verilen ilanınızın onaylanmasını istiyorsanız lütfen belirttiğimiz kurallara uymanızı öneririz. Aksi taktirde verilen ilan onaylanmayacaktır.

45 Yorum var “Arkadaşlık ilanım neden onaylanmıyor?

 1. Kıral Bnde din iman en az 3 5 ilan attım bilmiyom insan yanlış anlio kastenmi yayanlanmio yoksa takmiyonuzmu 0543 512 23 67

  1. Sertaç kardeşim ilanlarınız yorumlarınız sırayla bakılıp onaylanıyor. Sizin de sitemizde onaylanmış bir çok yorumunuz mevcuttur.

 2. Neden ilanım yayınlanmadı acaba çok merak ediyorum nedeninig ilân başlığı gerçek aşkı arıyorum

  1. Aslan bey ilanınız sitemizde bulunmamıştır. Yükleme sırasında sıkıntı olmuş olabilir yeniden ilan veriniz.

 3. Merhaba urfa dan m.ali ıleriye dünük arkadaşlık istiyorum tabiki herşey kader kısmet telefon 00cidi ve samimi olsun bakalım mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler

  1. Devrim bey vermiş olduğunuz ilan da resim ve sizi tanıtacak bilgilerin tam olması ,, yani; kısa verimsiz ilanların onaylanması mümkün değil..

    1. Devrim kardeşim nereye ve neyle yazıyorsunuz sizin yazınızı hangi mail veya telefon iletişim bilginizle bulcağım da; yayınlayacağım der misiniz.

     1. İlanım hala yayınlanmadı admin dowwo33icloud.com 05397100706 devrim

 4. Merhaba ben poyraz hayati gezmeyi seven birisiyim hayat dediğiniz cok kısa benimde hayatimda biri olsun istiyorum benim gibi düşünen vardır diye tahmin ediyorum Yaşım 38 İstanbul Anadolu yakasından boyum 177 kilom 80 mavi gözlü kumral birisiyim kova burcuyum ciddi taliplerimi bekliyorum 05072134071 benim bu ilanım niya onaylanmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir