Bayan arayan erkekler

Bayan arayan erkekler

  Adı: Dilara
  Cinsiyet: Bayan
  Yaş: 24
  Mesleği: Hemşire
  Yaşadığı Şehir: İzmir
  Telefon: Yok
  E-mail: duruudilara@hotmail.com

Bayan arkadaş arayan erkekler sitesi olarak ve arkadaşlık ilanları ile buradayım. Adım Dilara, yaşım 24 hemşirelik yapmaktayım. İzmir’den katılıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine siteye girdim. Gizliliğe çok önem veriyorum. Verilen ilanlara baktım ve sevgi, saygı, dost olarak yazıları okudum. Bende bu yüzden sitenizi sevdim. Çokta merak edilecek özelliklerim olmasa da kendi acılarıyla boğuşan biriyim. Kişi kendinden emin ise ona göre emin olacağı kişiyle birlikte olmalıdır. Sende bu sözüme katılıyorsan mesaj yaz telefon numaranı bırak tanışalım. Lütfen güvenilirlik ve gizliliğe önem verenler ilgilensin.

Dilara’ya Mesaj Gönder | Sende Arkadaşlık İlanı Oluştur

İlginizi Çekecek İlanlar


Author: Dilara
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

14 thoughts on “Bayan arayan erkekler

 1. Merhaba. Ben Güven. DİYARBAKIR BATMAN VS YAKIN ELAZIĞ YAKIN ÇEVRELERİ yaşayanlar için kendimi tanıtmak iste rim BATMANDA’da yalnız yaşıyorum. Yaş takıntım yoktur. Özel hayatında renkli biriyim. 30 yaşındayım. Kişisel olgunluğu önemsiyorum. Sesimin hoş olduğunu söylerler 🙂 Sempatik mizaçlı biriyim. Görüntü takıntım yok, hepimizin olumsuz yönleri olabiliyor. Güvenmeyi ve güvenilmeyi önemsiyorum.Kişisel bakımı önemsiyorum. Atletik bir fiziğim var. Fakat uzun boylu veya kilolu biri değilim. 171 boy – 70 kg endeksindeyim. Kilomu da yaşımı da göstermiyorum. Kiloyu ve boyu da önemsemediğimi bilmenizi isterim. Bu görüşmememiz için bir sebep olamaz. Bilginiz olsun.Üniversite ve yüksek lisans eğitimini falan tamamlamış biriyim. Herhangi bir iş problemim yok. Okumayı, gezmeyi ve sohbet etmeyi severim. Tanıdığım insan sayısı çok fakat hayatımdaki insan sayısı az. Kaliteli insanları kendime daha yakın tutuyorum. Kalite demek benim için dış görünüş, giyim, fiziki özellikler değil. Tamamen karakter. Kimseyi giyinişi ile yargılamam. Kapalı veya açık olması tercihine tamamen saygı duyarım. İnsanların bir duruşunun ve prensiplerinin olması elbette çok güzel. Tercihlerimi de kapalılık veya açıklık etkilemez. Olduğu gibi kabul etmek ve edilmek mutluluk sebebi benim için. İnsanların geçmişleri ile ilgilenmiyorum. Takıntım yoktur bu konuda. Şu an ve gelecekle alakalı sohbet etmeyi daha keyifli buluyorum.

  Paylaşmayı severim. Kıskançlık, haset, kin, art niyet ve gösteriş gibi şeyleri taşımayan biriyim. Taşıyan insanları da maalesef sevemiyorum. Güven önemli. Samimiyet önemli. Dürüstlük önemli. Önemli bir konuyu daha belirtmek istiyorum. Tanışacağım kişinin maddi bir problemi olmazsa memnun olurum. Bunun sebebi ilişkinin çıkar ilişkisine dönüşmesini istemediğim için. Ultra zengin biri değilim. Karşımdaki kişinin işini, parasını, ırkını önemsemiyorum. Önemsediğim şey güzel bir insan. İlgilendiğim şey güzel bir insan.

  hayat noktasında ise kadınımı mutlu etmeyi bilen birisiyim. Bu konuda da anlayışlı biri olduğumu bilmenizi isterim. Aklınızdan ne geçiyor? İşte onu yaşatacak adamım diyeyim gerisini siz anlayın. Cinselliği sadece yatakta yaşayan biri dEĞİLİM

  Tel:05522599062

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir