Evlenip yuva istiyorsan ara beni

Tüm Dürüstlüğümle Yazıyorum cünkü gercekten kimsenin ne Zamanını ne de Hayallerini Calmak istemiyorum. Adım Cüneyt Kuzu 23.01.1977 doğumlu Tekirdağ evlenip-yuva-istiyorsan-ara-beniÇorluda Yaşıyorum.
Onbeş Sene önce eski Eşimle Tanışıp Corluya Yerleştim. Ben Avusturyada büyüdüm Ailem halen orada Yaşıyor. Ve iki yıl önce Ayrıldım bir oniki yaşında Kızım var Annesinle Yaşıyor.
Benim kendime ait bir Dairem var arabamda var maddi olarak cok cok iyi durumum yok. Ama Cağrı merkezinde calışıyorum gelirim iyi.
Ve benim bir Bayanda tek isteyim Dürüstlük ve Sadakat Yalansız bir Hayat. Bence Hayat cok kısa ben Eşimle mutlu olmak cok yerleri beraber gezip görmek istiyorum.
Evlenip boşanmış hatta kücük bir evladında olabilir, benimde bir kızım var. Önemli olan bizim birbirimizi beyenip uzun yıllar saygımızı sevgimizi koruya bilcezmi Cocuklarımızı zaten en iyi şekilde büyütürüz.
Ailemi Eşimi Mutlu olmasını isteyen Erkeğim ben seninde Aileyi cok Seven ve önem veren biri olmanı isterim, HAYAT COK KISA İNAN ÖNEMLİ OLAN MUTLU OLMAK. Benim gibi uzun Zamandır Yanlız hissediyorsan ve ciddi Evlenip yeniden Yuva istiyorsan ara beni. Ararsan Sevinirim 05427138757 E-posta: Cuneytkuzu@hotmail.com

Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir