Evlenmek İsteyen Kızlar ve Erkekler

Arkadaş Arıyorum sitesi, evlenmek istediğim insanı arıyorum, evleneceğim insanı bekliyorum, kız arkadaş, evlilik niyetinde kız arıyorum, hiç evlilik yapmamış kızlar, hiç evlenmemiş bayanlar, evlenip boşanmış dul bayanlar, evlilik düşünen bay bayanların sitesi.

Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Evlenmek İsteyen Kızlar ve Erkekler Arkadaş Arıyorum da

Kanalımıza gelip de bizlere içlerini döken gençlerimizin hala evlenemedim, en uygun bir bayanı bulup evleneceğim bayanı arıyorum dediğini çok duyduk. Bu sese bir kulak verdik ve hemen sitemizi ziyaret edenlere ulaşabilmeleri adına bu yazıyı ekledik. Düşünceleriyle dilekleri aslında çok basit; aradığım bayan öyle birisi olmalı ki, kalbimden geçen ev hanımı olabilecek güzel uyumlu çocuklarımızın olmasını da isteyecek birisi olmalıdır. Dileklerime benzeyen hayırlı bir kız olmasını isterim demesiyle ona bu yazıyla destek olacağız.

Haklı bir erkek kardeşimizin dileklerini dile getirdik. Bu isteklere aynen birçok bayan kardeşimiz de içerikli olarak beklentileri aynısıdır. Ve bir bayan kardeşimizin sözleri de şöyledir;

Kız kardeşimiz de, bende öyle bir erkek arkadaş arıyorum ki ciddi evlilik düşüncesi içerisinde olanıdır. Kıs süreli ilişkilerde asla bulunmayacağımı belirtirim. Bu vasıflarda ve gerçekten ban aşka sahip çıkacak en iyi bakışı da sevgi ve saygıyla olacaklar tercihim olacaktır diye dileklerinde bulunmalarıdır.

Sizlerde bu vasıflara uygun iseniz en güzel mesajları vererek kalplerini kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en iyi mesajı vermeniz olacaktır. Lütfen mesajlarınızda seviyeli olalım tel numarası eklemeyelim.

💏 Benzer Online Üye Profilleri