Facebook Chat Çıktı Boşanmalar Çoğaldı

Facebook Chat Çıktı Boşanmalar Çoğaldı

Facebook Chat sistemi sayesinde boşanma oranları Türkiye’deki suç oranları ile birlikte arttı. Genel olarak konuşursak görüşen, erkekler için en büyük Facebook chat ortamı. İşte ayrıntılar;

Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri ve Messenger gibi chat odaları boşanmanın ilk nedenlerinden biri olarak gösteriliyor. Şiddet ve aldatmacadan sonra boşanma nedeni olarak çiftler şimdi Facebook’ta chat yapanları öne sürüyor.

Türkiye mahkemelerinde boşanmanın Facebook chat ile yapılan aldatma nedeniyle çok olduğunu söyleyen aile mahkeme hekimleri, Facebook, Twitter, Messenger boşanma nedenleriyle birinci sırada “dedi.

Masumane başlar ve kötü biter

Son zamanlarda uzmanlar, bu boşanmaların büyük oranda arttığını belirtti: Facebook ile chat yapan ve MSN gibi sohbet ortamları tarafından kandırıldıklarını söyleyerek boşanmak isteyen birçok kişi var. Buna ek olarak aile boşanma mahkemelerinde de chat siteleri içerisinde boşanmalara sebep olarak gösterilen delil arasında Facebook eşlerinin fotoğraflarını koyuyor.

Sohbet Chat Siteleri

Şüpheci tavır sergileyen evli çiftlere, Facebook, arkadaşları gibi MSN sohbet odaları içerisinde hayatında başka biri var mı? uzmanlar sorunun beraberinde geldiğini söylüyor; bu durumda ilişkilerde “güven” sorunu yaşanıyor. Boşanmalarla alakalı ile hekimi, çözümlenmemiş problemleri olan çiftler, chat sohbet siteleri içerisinde bulunan partnerleri bilgisayarda uzun süre olsa bile huzursuz olabilirler ve boşanmalarda daha fazla olabiliyor dedi.

Yazar: Chat
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir