Facebook Sohbet (Chat) Mağduru Kadınlar

Facebook Sohbet (Chat) Mağduru Kadınlar

FaceBook hizmet verdiği sohbet (chat) odaları içerisinde son zamanlarda kadınların erkeklerle tanışmalardan sonra mağdur oldukları haberleri duyuluyor. Kadınlar, Facebokk’ta tanıştığı erkekten dolayı başına gelmedik kalmadı. Bu haberimizi okuduktan sonra sanırım herkes Chat (sohbet) yapacakları zaman daha dikkatli olacaklardır.

İstanbul’da başlayan bu haber macerasının perde arkasında olan X (25) bir isimli bayanın güvenmesi sonucunda dolandırıldığını iddia etti. Kadının polise başvurmasıyla erkek tarafından nasıl dolandırıldığı belli olmuş oldu. X isimli bayan yaşadıkları birliktelik ilişkiden sonra kendisine evlenme teklifi ettiğini ve kabul ettiğini ifadesinde bildirmiş.

Kadınla daha rahat chat yapabilmesi için dizüstü bilgisayarını aldığı belirlendi. Ardından rahat gidiş gelişlerde cüzdanını kaybettiğini söyledi. Kadın rahat tavırlarıyla sohbet ederken birden ortadan kaybolmasından dolayı şüphelendiğini polise anlattı.

Sanal takipten sonra kadını dolandıran evli ve 2 çocuklu adam büyük takip sonucu yakalanıp tutuksuz olarak mahkemede yargılanmasına karar verildi. Sonunda da kadın bundan böyle Facebook chat sohbet (chat) yaparken daha dikkatli olunması gerektiğini söyledi.

İlan Sahibi: Chat
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir