Hayat kısa zaman geçiyor

Adim burak yaş 22 okulum devam ediyor . Hayat kısa zaman geçiyorDaha önce bir kaç yerde iş tecrübem oldu kısa süreli fakat dersleri aksattığı için devam etmedim. Maddiyat konuşacak kişiler yazmasın çünkü maddi sorunum yok aylık bin tl ile aile gecindirenler var ben istesem tek başima harcarim şuan aile kurmadığım için düzenli bir gelirim yok okul bitsin diye bekliyorum .
Fakat bazı fedakarlıklarla iki kişi anlaşırsa her zorluk aşılır yani açıkçası herkes polis asker memur olsunda evleniyim diye bakıyor öyle düşünen zaten yazmasın. Garantici insanları sevmem hayatta garanti yoktur hastalıkta sağlıkta iyi kötü de yanında olacağım birini istiyorum .
El ele olunca aklınıza gelen ne varsa yapabilirim sosyal kısıtlamam yok neden buraya yazdım derseniz burda kendimi uzun uzun anlattim sosyal hayatta fırsat bulunmuyor bu cümlelere . En ufak tartışmada çekip gitmemeli herkesin yaşanmışlıkları vardır anıları benim beklentim gençken herşey güzel yaşanır yaş ilerledikçe anılar bırakmalı insan gençlik geçiyor hep birşeylere takılıp hayatı erteliyoruz benim gibi düşünen biri varsa beni bulsun. Yalniz yaşıyor gibi sayılırım ama ailedede kaldığım oluyor ayrıca melemen severim. Bide çiğ köfte:)) 18 30 yas uygun Burakkaganunsal@gmail.com

İlginizi Çekecek İlanlar


Author: Burak kaan
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir