İstanbul ve İlçelerinin Tercih Ettiği Sohbet Odaları

İstanbul ve İlçelerinin Tercih Ettiği Sohbet Odaları

Türkiye’de İnternetin daha çok kullanıldığı il olan İstanbul ve 39 tane ilçelerinin en kalabalık 10 ilçesi vardır. İstanbul ve ilçelerinden İnternet kullanımı da sohbet odaları olarak sayısal olarak artış gözlenmektedir. İstanbul’un ilçelerinden isimlere göre sırasıyla şöyledir;

İstanbul’un en kalabalık 10 ilçesi

Küçükçekmece, Bağcılar, Esenyurt, Ümraniye, Pendik, Bahçelievler, Üsküdar, Sultangazi, Gaziosmanpaşa ve Maltepe olarak en kalabalık ilçeleri olarak bay ve bayanların kullandıkları İstanbul sohbet odaları aracılığıyla tercih ediyorlar.

İstanbul ve ilçelerinden tercihi geriye kalan 29 ilçesinin de görülüyor ki sohbet odaları içerisinde eğlenerek gün geçirmeleri gözlerden kaçmıyor. İstanbul ilinin geriye kalan 29 ilçesinin isimleri şöyledir;

İstanbul Sohbet Odaları Girişine Göre

Kadıköy, Esenler, Kartal, Kağıthane, Avcılar, Ataşehir, Fatih, Eyüp, Sancaktepe, Başakşehir, Sarıyer, Sultanbeyli, Güngören, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Şişli, Bayrampaşa, Beykoz, Beyoğlu, Arnavutköy, Tuzla, Çekmeköy, Büyükçekmece, Bakırköy, Beşiktaş, Silivri, Çatalca, Şile ve Adalar olarak büyük oranda da Türkiye’nin büyük ili olmak kaydıyla kayıtlara da sohbet sitesi kullananlar arasında arşivlerde yerini alıyor.

Yazar: Chat
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

2 Yorum var “İstanbul ve İlçelerinin Tercih Ettiği Sohbet Odaları

  1. İstanbul’un köklü semtlerinden Ataköy’de yaşamaktayım. İsmim Melih yaşım 21. Sitenizi bulmak adına Ataköy sohbet odası ile kanalınızı ziyaret etmekteyim. Ataköylü bayanlarla chat yapmak ve Ataköy’den kızlarla sohbet etmek için en iyi bay bayan arkadaşlık ve tanışma sitesi içerisinde bulunan muhabbet odaları ile eğlenceye bayılıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir