Kadın ve Erkek Dostluklarının Chat Farkları

Kadın ve Erkek Dostluklarının Chat Farkları

Görsellik ve eğlencelik olarak görülen kadın ve erkek arasında belli oranda çok farkılıklar olması göz çarpıyor. Kadınlarla erkekler aynı paylaşarak kullandıkları yeri “Chat” vaya diğer ismiyle “Sohbet” benzerlikleriyle aradaki farklar daima göze çarpıyor. Genellikle kadınlar birbirleriyle daha çok konuşarak erkeklerin birbirleriyle olan yakınlaşmalarına fark atıyorlar.

Daha çok belli oranda içerisinde bulundukları sohbet odalarının genelinde daha rahat şaka ve esprili yakınlaşmalarından hemen anlaşılmaktadır. Aradaki sohbetlere bir erkek atılmasıyla kadın ve erkek dostluklarının chat yaparken meydana çıktığı görülüyor. Bu anlayıştan dolayı kadın erkek arasında olan koyu sohbet hemen hemen belirleyici faktörlerin kadınların kendi aralarında bayan bayana anlaştıkları alenen belli oluyor.

Ve olayların kadınlar ve erkekler arasında ki farklılıklar da böylece chat siteleri ile belli oranda sürdürüleceği görülüyor. Kadın ve erkek arasında ki dostlukların bu denli chat yapılan yerlere yansıyacağı kimselerin aklına bile gelmediği konuşulmaya da devam edecektir. Kadınlar kendi aralarında, erkeklerde kendi aralarında ve arada sırada istisnai sohbet ederken araya bir kaş kişi girdiği görülecektir.

Yazar: Chat
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir