Kadınlar Artık Gün Yerine Chat Yapıyor

İnternet’te bir araştırmaya göre eskiden kadınlar bir araya gelip gün yaparak sohbet eder, çay kahveler içilirdi. Fakat eskisi gibi artık kadınlar bir araya gelmeyip İnternet teknolojisini kullanarak sanal dünyaya açılarak “chat” yapmaya koyuldular.

Türkiye’de sanal İnternet sahipliği ve bilgileri sayesinde kadınlar eskisinden daha fazla sanala girip chat yaptığı gözlemleniyor. Son yıllarda daha fazla aşırı bir talep ve kalabalık bir kadın kitlesi gören chat ve sohbet siteleri sahipleri, en çok rağbeti kadınlardan gördüklerini açıkladılar.

Bu sayede de İnternete genç, olgun ve yaşlı hiç fark etmeden 18’i doldurmuş bayanların gün yaptıktıkları zamanlardan daha fazla chat ile fazla günlerini geçiriyor oldukları açıklandı. Ayrıca chat ve sohbet odaları içerisinde kadınların sık sık oyun oynamak için de tercih yaptıkları ve oyunlarda da başarılı oldukları söyleniyor.

Buna göre kısaca açıklamak gerekirse kadınların artık eskisi gibi toplanıp gün yapmadıkları ve daha chat yapmak için sosyal paylaşım platformlarını tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Ayrıca sanal alemde de kadınlarla chat yapmak daha heyecan ve keyif verici olduğunu söylüyorlar.

💏 Benzer Online Üye Profilleri