Olgun bayanlar arasın

Ben mehmet diyarbakırdan yaşım 30 olgun olgun-bayanlar-arasinbayan arkadaş arıyorum, yalnızlıktan sıkıldım bu yüzden şansımı burda denemek istedim. Bazen acının en dibe vurduğu yerdesinizdir. Ne ileri ne geri tek bi adım atamazsınız.
Tüm hayalleriniz, uğruna vazgeçtiğiniz her şey tek bi cümleyle yok olup gider ve kalakalırsınız. Çok ağlamak da fayda etmez çok içmek de. Ya sonsuza kadar uyumaktır isteğiniz ki buna en basit yolla ölüm denir, ya da hissizleşmek. İkisi de aynı şeydir nasıl olsa.
O acı tekrar yakanıza yapışmıştır. Ve aynı filmi aynı acıyla, hayal kırıklığıyla ve ıslanmış gözlerle izlersiniz. Hayattır işte bu. Sadece tekerrürden ibarettir. Kessen kan akmaz denecek kadar acır canınız.
Ve ağzınızdan tek bir cümle dökülemez artık. Çünkü bu sefer her şey bitmiştir. 05*******80 E-posta: b********i@outlook.com

Author: mehmet
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

1 thought on “Olgun bayanlar arasın

  1. Mutlu Olmak istiyorsan yaz sansını dene belki mutlu olursun ankara’da oturuyorum Çankaya Erol ben bayan arkadas arıyorum umarım 05467282473 ara görüşelim.. Eşinden ayrılmıştır cocugu vardır olabilir yeniden başlamak istiyorum diyen hanımefendiler 35 yas yazabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir