Periscope son günlerde Chat ile popüler hale geldi

Periscope son günlerde Chat ile popüler hale geldi

Periscope chat ve sohbet yapma olaylarında en gözde siteleri bile geride bıraktı. Ayrıca en popüler chat odaları uygulamasıyla daha çok anlam taşıdığı görüldü. Periscope ile insanların bulundukları en uzak mesafelerden bile yanındaymış gibi canlı canlı görüntülü konuşma ile daha fazla kişilere kullanımıyla erişim sağladı.

Son yılların yeni trendi olarak gösteriliyor. Ve bu özelliklerini de web üzerinden canlı canlı olmak kaydıyla yayınları popüler hale geldi. Telefon özelliklerinden, Android ve İOS işletim sistemlerinden daha çok akıllı telefonlarla kullanışlı olduğundan birbirinden farkı chat yapmak için muhabbet edebilecekleri sohbet servis kanalları bulunmaktadır.

Periscope kullanımında Twitter’a benzer bir ekran benzerliği ile daha fazla kullanışlı bir hale getirilmiştir. Bununla birlikte kişiye özel Periscope kullanıcısına daha fazla destek olmak için, onlara özel chat yapmalarını da sağlayacak popüler hale getirecekler. Her türlü kişilere rahatlığı sunmaya hazır olduklarını ve Periscope son günlerde Chat ile popüler hale gelme yolunda adım adım sona yaklaştıklarını da vurguluyorlar.

Author: Chat
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

1 thought on “Periscope son günlerde Chat ile popüler hale geldi

  1. Periscope denedim gerçekten güzel fakat sizin kanalınız Periscope chat sohbet odaları ile daha keyifli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir