Radyo Canlı Yayında Sohbet Edin

Radyo Canlı Yayında Sohbet Edin

YazYagmuru ile chat sohbet haberleri sayfamızda radyomuzun yayın akışına katılarak canlı sohbet etmek isterseniz sitemizin Radyo yayınına katılın.

Sitemizin online dj ve yayın sunucuların canlı yayınına katılabilirsiniz. Radyomuzun her gün 24 saat online olan canlı radyo yayınında sizlerde sesinizi sohbet ederek duyurabilirsiniz. Bu nasıl olacak diye düşünenlerin kanalımız içerisinde bulunan #YagmurFm RADYO bölümünde istek isteyerek yayıncı arkadaşa sesini duyuracak ve onunla canlı sohbet edeceksiniz.

24 saat yayın akışımızın YagmurFm Radyo kanalın içerisinde neşeli geçen saatlere sizlerde eşlik edin. Çok basit olan bir uygulamayla yayın esnasında şarkılar çalan yayıncı arkadaşımıza vereceğiniz sesli görüşme programıyla yayın akışında sesinizi sohbetler ederek herkese sevdiklerinize de ulaştıracaksınız.

Ayrıca istediğiniz en yakın ve çok uzaklarda olan dost ve arkadaşlarınıza da isteklerinizi ve en güzel şarkıları armağan edeceksiniz. Bunu da hem yayın yapan DJ arkadaşla sohbet tıkla ve hemen muhabbet ederken hemi de sitemizin içerisinde bulunan chat odaları ve sohbet odaların içerisinde muhabbet edeceksiniz.

İlan Sahibi: Chat
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir