Yazyagmuru Google'da chat siteleri ile rekabete hazır

Kuruluşundan bu yana tam dolu dolu 7 yıl geçmesine rağmen bakıldığında “Chat Siteleri” ile rekabette aynı durumda görülüyor. YazYagmuru işine bakıyor ve sitesine yapılacak olan ziyaretlerini artırmanın peşine diğer sitelere saygıyla bakıyor. Uzun süredir sessiz sedasız Google‘da ziyaretçilerine yeniliklerle ulaşmanın içinde devam ediyor. Rekabet yapmak sitenin ileride ziyaretçiler için büyüme demektir. Bu büyüme sayesinde de daha çok giriş demektir.

İnternet sanal alem içerisinde birçok chat siteleri içerisinde kendiliğinden rekabet içerisinde olanları da görebilirsiniz. Çünkü; rekabeti zaten büyük sitelerle küçükler de onlara yetişmek için yaparlar. Bakılınca gerçekten kolay görünmeyen chat siteleri ile rekabete girmek öyle kolay olsa anında büyümek olurdu. Zorda olsa yazyagmuru chat bu konuda en başta da dediğim gibi emin ve sessiz sedasız ilerleyerek rekabeti artırıyor.

Ayrıca, Google’da uzun süre kalmanın da zor olduğu sanal alemde chat yaptırmak da bir o kadar zor oluyor. Bu zorluk sitenin içerisine giren ziyaretçiler arasında değişim gösteriyor. İnsanlar arasında değişikliklerden dolayı chat yaparken de bu kişilerin değişiklikler gözle görülmekte oluyor. Ve son olarak chat siteleri ile hedef büyütmek ziyaretçi oluşturmak işin bir parçası olduğu bilinir.

💏 Benzer Online Üye Profilleri