Yazyagmuru Google’da chat siteleri ile rekabete hazır

Yazyagmuru Google'da chat siteleri ile rekabete hazır

Kuruluşundan bu yana tam dolu dolu 7 yıl geçmesine rağmen bakıldığında “Chat Siteleri” ile rekabette aynı durumda görülüyor. YazYagmuru işine bakıyor ve sitesine yapılacak olan ziyaretlerini artırmanın peşine diğer sitelere saygıyla bakıyor. Uzun süredir sessiz sedasız Google‘da ziyaretçilerine yeniliklerle ulaşmanın içinde devam ediyor. Rekabet yapmak sitenin ileride ziyaretçiler için büyüme demektir. Bu büyüme sayesinde de daha çok giriş demektir.

İnternet sanal alem içerisinde birçok chat siteleri içerisinde kendiliğinden rekabet içerisinde olanları da görebilirsiniz. Çünkü; rekabeti zaten büyük sitelerle küçükler de onlara yetişmek için yaparlar. Bakılınca gerçekten kolay görünmeyen chat siteleri ile rekabete girmek öyle kolay olsa anında büyümek olurdu. Zorda olsa yazyagmuru chat bu konuda en başta da dediğim gibi emin ve sessiz sedasız ilerleyerek rekabeti artırıyor.

Ayrıca, Google’da uzun süre kalmanın da zor olduğu sanal alemde chat yaptırmak da bir o kadar zor oluyor. Bu zorluk sitenin içerisine giren ziyaretçiler arasında değişim gösteriyor. İnsanlar arasında değişikliklerden dolayı chat yaparken de bu kişilerin değişiklikler gözle görülmekte oluyor. Ve son olarak chat siteleri ile hedef büyütmek ziyaretçi oluşturmak işin bir parçası olduğu bilinir.

İlginizi Çekecek İlanlar


Author: Chat
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

1 thought on “Yazyagmuru Google’da chat siteleri ile rekabete hazır

  1. Merhaba ben Alperen eli yüzü gayet düzgün, bakımlı, üniversite mezunu bir beyim. Yanlız yaşıyorum. Tanışmayı ümit ettiğim O özel insanın öncelikle ne istediğini bilen, duygularının farkında, aklı başında biri olmasının yanında, birbirimizden huzur ve güven duyacağımız adeta birbirimize sığınılacak huzurlu ve güvenli birer liman olabileğimiz biri olmalı. Bunun yanında sevgiye , tevazuya, ilgiye, paylaşıma açık bir gönül dünyası ve uzun süreli bir ilişki arayışında olması gerekmektedir. Eğer sende benim gibi düşünüyorsan lütfen benimle
    0531 793 48 20 nolu hattımdan iletişime geç. Tanışacağımız güne kadar sevgi ve esenlikle kal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir