İlan Kaldır

İlanımı Kaldırmak İstiyorum

Sitemizde bulunan arkadaşlık ilanınızı kaldırmak için lütfen aşağıdaki belirtilen arkadaşlık ilanı kaldırma formunu doldurup bizlere gönderebilirsiniz. İlanınız ve kaldırma başvurunuz 24 saat içerisinde incelenerek en kısa sürede yayından hemen kaldırılacaktır.

İlan kaldırmak için ilanı verirken kullandığınız mail adresi ve telefonu mutlaka belirtmelisiniz. Doğru mail adresi veya telefon bilgisi olmayan ilanlar sahte başvuruları önlemek için kaldırılmayacaktır.

Arkadaş ilanları sitemizde güvenilirlik her zaman ön plandadır. Arkadaşlık ilanınızın kaldırılması en geç 24 saat içerisinde değerlendirilir ve yayından kaldırılır. İlan kaldırma başvurusu yapılmayan ilanlar sitemizde yayınlanmaya devam edecektir.

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için “İlanımı Kaldırmak İstiyorum” ilkesini sitemiz kabul etmiştir.

Buraya dikkat; İlan kaldırma işleminde sadece vermiş olduğunuz cep telefon numarası, mail adresi ve diğer iletişim bilgileriniz silinir. Adınız, yaşınız yaşadığınız yer ve yazdığınız mesaj silinmeyecektir. Bize gerekli bilgileri gönderin bizde ilanınızı bir an önce kaldıralım.

İLAN KALDIRMA TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

İlginizi Çekecek İlanlar


281 thoughts on “İlan Kaldır

  1. Allah’ın selâmı cümlemizin üzerine olsun arkadaşlar buraya katılma nedenim ömrümü paylaşacağım yuvamı Kuracam insanı bulmak için yas yer kirterim dünyanın her tarafına giderim Yeter ki Allah’tan korkmasını kuldan utanmasını bilsin beni sadece evine gelinlikle alıp kefenle çıkarsın fazla bir isteğim yok saygılar ve hürmetler biranb113@gmail.com bana ait ciddi erkekler arayabilir muhabbet sohbet için aramasınlar

  2. Merhaba 05******07 SEVILEN OL baslikli ilanımın silinmesini profil resmimin kaldirilmasini rica ediyorum tel.05******07 saygilarimla

    1. Erkin bey silinmesini istediğiniz ilan veya yorum içerisinde bulunan telefon e-mail vs. bilgilerini verirseniz hemen silebiliriz.

  3. Merhaba ben ilanının tamamen kaldırılmasını istiyorum isim numara fotoğraf hiç bir şey kalmasın gerekirse bi konuda adlı mercilere başvuru yaparım çünkü bu durum ailevi sorunlar yaşamama sebep oluyor

    1. Barış bey istediğiniz yere başvurabilir şikayet edebilirsiniz sitemizde ilan veren kim varsa site kullanım şartlarını kabul etmiş oluyor ve aksi halede ilan ve yorum yapanların ip adresleri zaten sitemizde mevcut olup yetkili mercilere verilerek kimliği belli olacaktır. Not: Sitemizde size ait ilan ve yorum yoktur.

  4. Merhaba iyi günler acaba ilanımı kaldırır mısınız? İlanımın kaldırılmasını istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir