Yurtdışı evlilik

Yurtdışı evlilik

Merhaba, İyi niyetli güleryüzlü vicdanlı bütün canlıları seven özelikle çocukları çok seven aileye önem veren bakımlı sevecen, huzuru ve mutluluğu arayan beyefendiyim. Sıcak ve sevgi dolu bir yuva kurmak istiyorum.

44 yaşında 1.81 boyunda 91 kg güçlü kuvvetli dinamik vücut yapısına sahibim yurtdışında yaşıyorum.

Özü sözü bir dürüst iyi kalpli saygılı sevecen yurtdışında da yaşayabilirim diyen hanımefendilerden iletişime geçmelerini rica ediyorum. iletişime geçmek isteyeler mail üzerinden lütfen bana ulaşsın. ***********ma973@gmail.com

İlginizi Çekecek İlanlar


Author: Yusuf
Chat ve Sohbet adına her şey burada. En iyi bay bayan arkadaşlıklar bizimle muhabbet odaları içinde yaşanır.

3 thoughts on “Yurtdışı evlilik

  1. Sayın site yetkilisi,

    Yukarıda vermiş olduğum ilanımın silinmesini rica ediyorum, telefon üzerinden web sitenizi inceledim bu gibi durumlar (verilen ilanın silinmesi) için herhangi bir iletişim adresinizi göremedim o yüzden yorumlar bölümüne yazmak zorunda kaldım. Lütfen ilgilenirseniz sevinirim. Teşekkür ediyor güzel çalışmalar diliyorum..

    1. Yusuf bey ; İlanınız isteğiniz üzere kaldırılmıştır. Ana sayfa kısmı sağ tarafında bulunan “Kategoriler” bölümünden “İlan Kaldır” sayfamızı okuyarak ilanınızın nasıl kaldırılması ve neler gerektiği açık açık kuralları anlatılmıştır. Okumanızı öneririz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir